Pewny typ dnia z tenisa: Daniel – Monfils – 28 maja (wtorek)

Przed nami ostatni dzień spotkań w pierwszej rundzie French Open. W wtorek o przepustkę do drugiej rundy powalczą, m.in. Daniel z Monfilsem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ten drugi, który nie powinien mieć żadnych większych problemów z wygraną.

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Daniel zajmuje sto trzecie miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal zajmuje siedemnastą pozycję.

Patrząc na aspekty czysto sportowe niewątpliwie pod każdym względem znacznie lepszym zawodnikiem jest Francuz, który nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z wygraną. Francuza czasami zawodzi psychika, ale z takimi rywalami jak Daniel musi wygrywać i to bardzo pewnie.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Monfils niewątpliwie pod każdym względem jest znacznie lepszym zawodnikiem od rywala. O ile zagra na swoim poziomie to ten mecz jest wstanie wygrać w trzech setach” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Niewątpliwie grając z returnu znacznie lepiej prezentuje się ten drugi. Monfils w tym elemencie powinien regularnie przeważać i powinno być to widoczne na korcie. Monfils również ma coś do udowodnienia, ponieważ czuje na pewno spory niedosyt po turnieju w Rzymie, czy też w Estoril.

Daniel jak zobaczymy na jego występy to jedynie w Genevie zaprezentował się całkiem przyzwoicie, ale wygrane nad takimi zawodnikami jak Garin czy Zapaie przekonują. Tym bardziej, że wyrywał je wynikiem 2-1.

Reasumując, ciężko tutaj uwierzyć w inny wynik niż wygraną Monfils i to w trzech setach. Francuz pod każdym względem jest leszy d rywala i powinien to potwierdzić w tym pojedynku.

Spotkanie Daniel – Monfils można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Daniel – MonfilsMonfils -1.51.35STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button