PKO Ekstraklasa: Jagiellonia – Wisła Kraków – 23 sierpnia (piątek)

Przed nami szósta już kolejka PKO Ekstraklasy. Jedyny piątkowy pojedynek będzie rozegrany pomiędzy Jagiellonią, a Wisłą Kraków. Patrząc na to jak obie drużyny spisują się w tym sezonie można powiedzieć, że bramek w tym pojedynku nie zabraknie.

Jagiellonia – Wisła Kraków: Typ i analiza

Jagiellonia – Wisła Kraków: Typ i analiza

Przed tygodniem Jagiellona pokonała na własnym obiekcie Górnik Zabrze 3-1. Podopieczni Mamrota w tamtym boju strzeli szybko pierwszą bramkę, co pozwoliło na kontrolowanie przebiegło spotkania. Warto jest podkreślić, że trzecią bramkę strzelił Jesus Imaz, czyli były piłkarz Wisły Kraków.

Wisła Kraków natomiast przed tygodniem wygrała i to niezwykle okazale swoje spotkane z ŁKSem, bo aż 4-0. Co warto odnotować w tym wszystkich to fakt, że dwie braki zdobył Paweł Brożek. Przy jednej z nich asystował Kuba Błaszczykowski.

„Ciężko uwierzyć, żeby w tym spotkaniu nie padły bramki. Do gry w składzie Wisły wraca Kuba, a podnośni on jakość gry tego zespołu i to niezwykle pokaźnie.” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Zwycięstwo Jadze jak i Wisłę przed tygodniem było niezwykle potrzebne. Podopieczni Mamrota wygrali pierwsze spotkanie na własnym obiekcie, zaś Wisła męczyła się z rywalami. Wysoka i przekonująca wygrana niewątpliwie nieco podbudowała ich. To wszystko sprawia, że do tego pojedynku przystąpią w dobrych nastrojach i powalczą o komplet punktów.

Chociaż jak zobaczymy na wcześniejsze mecze to można powiedzieć, że te zespół grają nierówno. Brakuje im jeszcze ustabilizowanej dyspozycji. Patrząc na blok obrony tych drużyn to nie zawsze prezentują taką jakość na jaką ich stać.

kod promocyjny 2019 „KOD500”

Z drugiej strony patrząc na ofensywę to w obu tych zespołach znajdują się piłkarze, których stać na strzelenie bramek. Można być pewnym, że Błaszczykowi otrzyma w tym spotkaniu więcej minut na grę niż było to przed tygodniem. Kuba jest niewątpliwie liderem tego zespołu, który „ciągnie” grę tego zespołu.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć, żeby bramek zabrakło podczas tego spotkania. Obie drużyny mają możliwości na strzelenie bramki, ale z drugiej strony defensywa zarówno Jagi jak i Wisły w żadnym elemencie nie jest porywająca.

Spotkania Jagiellonia – Wisła Kraków można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Jagiellonia – Wisła Kraków21.73BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button