Typy dnia – 2 stycznia (sobota)

Czas na spotkania siedemnastej kolejki hiszpańskiej LaLiga. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Realem Madryt z Celtą Vigo. Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowano na godzinę 21:30.

Real Madryt – Celta Vigo: Typy bukmacherskie, kursy, analiza

Real Madryt – Celta Vigo: Typy bukmacherskie, kursy, analiza

Królewscy grają o najwyższe cele w lidze. Możliwości mają bardzo duże i tego nie da się ukryć. W dodatku podczas tej rywalizacji będą chcieli zrewanżować się za ostatni pojedynek. Wówczas zremisowali z Elche 1-1. Jednak podopieczni Zidana w tamtej rywalizacji był zespołem zdecydowanie lepszym od swoich rywali.

Owszem ekipa Celty w ostatnich tygodniach również regularnie wygrywa. Jednak dodać trzeba fakt, że nie mieli zbyt wymagających rywali, ponieważ mierzyli się chociażby z Huesca, Alaves,czy Cadiz.

Nie da się ukryć, że potencjał, doświadczenie, możliwości zdecydowanie przemawiają za Królewskimi. I jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Na pewno dyspozycja Realu jest w ostatnich tygodniach zdecydowanie większa niż miał to miejsce wcześniej. Wynika to z tego, że Zidane nie dokonuje większych roszad w składzie, a to wszystko przekłada się na osiągane wyniki. Pod względem kadrowym również zdecydowanie lepiej wyglądają gospodarze i śmiem twierdzić, ze to powiedzą w tym starciu.

Trzeba wziąć również poprawkę na grę Celty, która na wyjazdach gra dosyć średnio. Zaledwie jedna wygrana do tej pory w delegacjach jest tego najlepszym dowodem. Chociaż na pewno tej ekipy w żadnym wypadku nie można lekceważyć.

Reasumując, na pewno więcej atutów po swojej stornie mają gospodarze i jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to spokojnie stać ich jest na zwycięstwo w tej rywalizacji.

Spotkanie Real Madryt – Celta Vigo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Real Madryt – Celta Vigo11.59Fortuna
Real Madryt – Celta Vigoover 2.51.77Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button