EURO 2020: Portugalia – Francja: Typy bukmacherskie – 23 czerwca

Trzeba powiedzieć śmiało, że jedno z ciekawszych dzisiejszych pojedynków w ramach Mistrzostw Europy będzie to rywalizacja pomiędzy Portugalią z Francją. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Portugalia – Francja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Portugalia – Francja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Francuzi niewątpliwie do tego spotkania przystąpią w niezbyt dobrych humorach, ponieważ we wcześniejszej rundzie niespodziewanie zremisowali z Węgrami. Owszem Trójkolorowi byli mocniejszą ekipą, ale trzeba powiedzieć, iż zlekceważyli rywali.

Portugalczycy natomiast do tego spotkania przystąpią po dosyć bolesnej porażce z Niemcami. Podczas tamtej rywalizacji zagrali przede wszystkim słabo w defensywie, gdzie popełnili błędy.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się dosyć otwarte spotkanie. Bowiem obie drużyny interesuje tutaj tylko wygrana. Możliwości z przodu mają i to spore, a w szczególności Francuzi. A patrząc na wcześniejsze mecze to trudno spodziewać się tutaj faktu, żeby bramek nie zabrakło.

Spotkanie Portugalia – Francja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Portugalia – Francjaover 2.51.81STS
Portugalia – FrancjaBTTS – TAK1.91Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button