AC Milan – Atalanta: Typy bukmacherskie, analizy, kursy – 23 stycznia

Śmiało można powiedzieć, ze hit spotkań dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A będzie miał miejsce na San Siro, a tam miejscowa drużyna AC Milan o ligowe punkty powalczy z ekipą Atalanty. Pierwszy gwizdek sędziego tego meczu zaplanowano na godzinę 18:30.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Jednak patrząc na wyniki osiągane przed te drużyny to można być pewnym, że emocji w tej rywalizacji nie zabraknie.Oba zespoły radzą sobie bardzo dobrze w ofensywie. Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sytuacji do strzelania bramki. I z pewnością sytuacji bramkowych ze strony obu tych ekip nie będzie brakować.

Przede wszystkim Atalanta jest drużyna ustawiona na ofensywę. Nie mają żadnych problemów ze kreowaniem sobie okazji do strzelania bramki. Ich taktyka to przede wszystkim gra w ataku. W tym elemencie czują się bardzo dobrze i to potwierdzają od początku sezonu. Do tego mają bardzo ciekawych graczy z przodu Pessina, Ilicić – Zapata. Owszem gorzej to na pewno wygląda w defensywie i zachowanie „czystego konta” podczas tej rywalizacji będzie bardzo trudne.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Można być pewnym, że braki tutaj powinny paść z jednej, ale i drugiej strony. Poza tym jest to niezywkle prestiżowy pojedynek dla obu ekip” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Smaczku temu pojedynkowi dodaje na pewno fakt, ze walczą w tym sezonie o czołowe miejsca na koniec sezonu. A chcąc to osiągnąć na pewno muszą walczyć o każdy punkty. Podopieczni Poliego pokazali, że mają charakter o wolę walki. Do końca każdemu z meczy walczą o korzystny dla siebie rezultat. Nie raz przecież bywało, że bramki strzelali w ostatnich minutach.

Jeśli zobaczymy na mecze bezpośrednir to nie brakowało w nich nigdy emocji, ale i tak samo i bramek. Można spodziewać się, że również będzie podobnie i teraz. Tym bardziej, że obie te drużyny prezentują dobrą dyspozycję.

Mecz AC Milan – Atalanta można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
AC Milan – AtalantaBTTS1.45Fortuna
AC Milan – Atalantaover 2.51.60Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button