Ajax – Willem II: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 2 grudnia (czwartek)

W czwartek 2 grudnia zostaną rozegrane dwie potyczki w ramach holenderskiej Eredivisie. Jedno z tych tarć będzie to mecz pomiędzy Ajaxem z Willem II. Ameryki na pewno tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięzca jest kwestią otwartą.\

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Ajax od początku sezonu dyktuje swoje tempo. Nie mają najmniejszych problemów z wygrywaniem swoich starć, a poza tym robią to w bardzo ładnym stylu. Obecnie są liderami ligi z dorobkiem trzydziestu trzech punktów, przyjezdni natomiast sklasyfikowani są na jedenastej pozycji z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów.

Poza tym trzeba dodać, że ostatnie tygodnie w wykonaniu zespołu Willem II nie są najlepsze. Bilans jednego remisu i czterech porażek jest tego najlepszym dowodem. Zdecydowanie lepiej wiodło się Ajaxowi w tym okresie.

Trudno spodziewać sie, aby Ajax miał większe problemy podczas tego spotkania z zanotowaniem wygranej” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betclic darmowy kod promocyjny

Przebieg tego spotkania również w żadnym wypadku nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem z pewnością gospodarze będą tutaj dominować od samego początku. Podopieczni ten Haga nie mają najmniejszych problemów z kreowaniem okazji bramkowych. W ostatnim meczu z Spartą ich skuteczność była na dosyć przeciętnie poziomie. Jednak śmiem twierdzić, że teraz będzie zdecydowanie lepiej. Tym bardziej, że w swoich szeregach mają bardzo dobrych piłkarzy, jak Haller, Tadić, czy też Berguis, którzy należą do czołowych zawodników ofensywnych w lidze.

O zespole Willem II w ostatnich tygodniach nie prezentowali się zbyt porywająco. Nie są wstanie się przełamać. I tym samym gra ich nie jest za dobra i to w każdym elemencie. Słabe wyniki biorą się z jednej prostej rzeczy. Z niezwykle słabej gry w ataku. Dwie bramki strzelone czterech meczach są tego dowodem. A jako ciekawostkę warto jest dodać, że Ajax od początku sezonu stracił tyle bramek!

Spotkanie Ajax – Willem II można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ajax – Willem IIInter – 1.51.48STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button