Aktualny kod promocyjny u bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN

Bonus do 500 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty oferuje nowym graczom legalny bukmacher PZBuk. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać jedynie kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Promocje u bukmachera PZBuk

Promocje u bukmachera PZBuk

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwsza, a zarazem podstawowa czynność w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta zajmie typerowi dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje dane osobowe jak chociażby imię czy też nazwisko.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Nie można zapominać o wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy pamiętać, że jest to jedyna opcja, żeby go wpisać. Gracz, który dokona założenia konta później już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który posiada już zweryfikowane konto może dokonać pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Wysokość otrzymanych darmowych środków uzależniona jest od depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty o wartości 350 PLN i taką samą wartość otrzyma w prezencie od bukmachera PZBuk. Bonus znajdzie się na koncie gracz w formie środków bonusowych. To sprawia, ż gracz będzie posiadał 700 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowe środki znajdą się na koncie gracza po tym jak bukmacher PZBuk dokona zaksięgowania wpłaty.

Każdy typer w ramach tej promocji może otrzymać maksymalni 500 PLN.

Polski bukmacher PZBuk graczom oferuje szereg ciekawych promocji, jak „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”. W tych ofertach wspomniany operator oferuje większe wygrane o 14%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button