Alkmaar – Cambuur : Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 22 stycznia (styczeń)

Jedno z sobotnich spotkań w ramach dwudziestej kolejki holenderskiej Eredivisie będzie to rywalizacja na AFAS Stadion, gdzie o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Alkmaar z Cambuur. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Owszem na pierwszy rzut oka różnica w ligowej tabeli nie jest zbyt znaczna, ponieważ wynosi tylko sześc punktów. Jednak zdecydowanie większy potencjał na poeno mają gospodarze.

AZ to ekipa, która na pewno będzie liczyć się w walce o TOP 3 i tym samym rwo gry w europejskich pucharach. Poza tym na przestrzeni ostatnich spotkań prezentują dobrą dyspozycję, ponieważ na pięć meczy wszystkie je wygrali.

Tego nie można powiedzieć o zespole gości, który to z kolejki na kolejkę spada w tabeli. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w pięciu meczach wygrali tylko raz. Dodać trzeba również fakt, że nie mieli przecież zbyt wymagających rywali, gdyż mierzyli się z m.in. z Spartą, czy Hercalesem.

Poza tym piłkarze AZ są bardzo mocni na własnym obiekcie, gdzie to są wstanie zdominować swoich przeciwników od początku meczu. Dodatkowo stwarzają sporą ilość sytuacji bramkowych, które są wstanie zamieniać na bramki.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Kadrowo również zdecydowanie lepiej wyglądają na tle rywali, gdzie to maja w swoich szerach takich zawodników, jak m.in. de Wit, Midsjo, Karlssona, czy też Pavlidisa.

Pojedynki bezpośrednie również w roli zdecydowanych faworytów stawiają gospodarzy. Ekipa AZ na przestrzeni ostatnich meczy regularnie wygrywała i z pewnością w dzisiejszym meczu też nie powinni mieć problemów z wygraną.

Spotkanie Alkmaar – Cambuur można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Alkmaar – Cambuur11.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button