Anorthosis – Ol. Nicosia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 14 lutego (poniedziałek)

Jedno z poniedziałkowych spotkań w cypryjskiej Pierwszej Dywizji będzie to ligowa potyczka pomiędzy zespołami Anorthosis i Ol. Nicosia. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Ameryki tutaj na pewno nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Po pierwsze ekipa Anorthosisu nie jest cały czas pewna wygrane w grupie Mistrzowskiej. Obecnie mają trzy punkty przewagi tylko nad siódmym zespołem. Goście tego spotkania dobrze już wiedzą, że będą rywalizować w grupie spadkowej.

Do tego gospodarze utrzymują zdecydowane lepszą dyspozycję od swoich przeciwników, ponieważ na przestrzeni ostatnich spotkań regularnie punktowali. Do dzisiejszej potyczki przystąpi po zwycięstwie nad Arisem.

Porównując obie drużyny pod względem jakości gry to również to dużo lepiej wygląda po stronie gospodarzy. Dobrze piłkarze się uzupełniają prezentują jakość w swojej grze. Kreują dużo okazji bramkowych, które są wstanie zamieniać na bramki. A mają kim straszyć swoich rywali, którzy w swoich szeregach mają takich piłkarzy, jak Warda, Deletic, Artymatas, czy też Christodoulopoulos.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Ekipa z Nikozji od początku sezonu radzi sobie wręcz fatalnie. Mają ogromne problemy z punktowaniem, a biorą się one przede wszystkim z tego, że fatalnie spisują się w ofensywie. Od początku zmagań strzelili dwanaście bramek, a to jest najgorszy wynik w całej lidze! Warto jest dodać, że w pięciu ostatnich potyczkach strzelili zaledwie dwie bramki.

Nastroje w zespole na pewno nie są najlepsze. Nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich meczy, gdzie to radzili sobie trzeba powiedzieć bardzo słabo i to w każdym elemencie. Trudno spodziewać się, aby nagle ich dyspozycja uległa poprawi. Tym bardziej, że gospodarze utrzymują cały czas dobry poziom.

Spotkanie Anorthosis – Ol. Nicosia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Anorthosis – Ol. Nicosia11.54STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button