Aris – AEL: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 31 stycznia (poniedziałek)

Jedyny dzisiejsze spotkanie w lidze cypryjskiej będzie miało miejsce na Tsirion Stadium, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy ekipami Arisu z AELem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie!

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że jest dosyć spor ai śmiem twierdzić, że będzie to widoczne na boisku. Bowiem obecna kampania w wykonaniu AELu na pewno nie jest za dobra.

Piłkarze tej ekipy do tej pory zgromadzili osiemnaście punktów co daje im dosyć odległe, bo ósme miejsce. I trzeba powiedzieć, że już nie mają większych szans na to, żeby awansować do grupy Mistrzowskiej.

Zdecydowanie lepiej prezentuje się ekipa Arisu, która co tutaj dużo mówić ma spore szanse nawet na Mistrzostwo. Obecnie do lidera tracą cztery punkty, ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej.

Obecna dyspozycja również przemawiają za ekipą Arisu, która w ostatnich meczach sięgnęła po trzy wygrane i dwa remisy. Poza tym styl tej drużyny jest niezwykle solidny, prezentując dużą jakość w grze.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Największym atutem Arisu jest solidna gra w defensywie, nie popełniają tam żadnych błędów, stanowią solidny kolektyw. Co zresztą przekłada się na to, że stracili do tej pory najmniej bramek w całej lidze.

Reasumując, owszem mecze bezpośrednie nieznacznie przemawiają za ekipą AELu, ale z drugiej strony ich obecny sezon wygląda niezwykle przeciętnie i to pod każdym względem. I nie chce mi się spodziewać, żeby nagle zaczęli słabiej sobie radzić.

Spotkanie Aris – AEL można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Aris – AEL1x1.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button