Atalanta – Inter: Typ dnia – 8 listopada

Można powiedzieć, że jedno z ciekawszych niedzielnych spotkań we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja pomiędzy Atalantą z Interem Mediolan. Obie drużyny widać, że w dołku. Nie grają na taki poziomie co od nich się wymaga. Jednak potencjał i możliwości obie ekipy mają spory.

Typ dnia z Serie A: Atalanta – Inter

Typ dnia z Serie A: Atalanta – Inter

Obie drużyny podczas ostatnich spotkań mięły bardzo duże problemy w defensywie. Zarówno Atalata, ale i Inter tracili sporo bramek. I co ważne nie było znaczenia, z jakimi rywalami przyszło im się mierzyć, czyli były to mocne ekipy, czy znacznie słabsze. To wszystko sprawia, że ciężko tutaj spodziewać się nagłej poprawy gry w tym elemencie.

Poza tym obie ekipy na pewno będą chciały zaprezentować się tutaj z dużo lepszej strony, niż miało to miejsce podczas ostatnich spotkań i w dobrych humorach udać się na przerwę reprezentacyjną.

W dodatku temu, że zarówno Atalanta, ale i Inter z przodu czują się bardzo dobrze. Wspomniane zespoły nie mają żadnych problemów z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych, ale i strzeleniu bramek. W dodatku nie od dzisiaj wiadomo, że zarówno Atalanta, ale i Inter zdecydowanie lepiej czują się w ataku niż obronie.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Do tego w obu tych ekipach nie brakuje solidnych piłkarzy ofensywnych, których spokojnie stać na strzelenie bramek. U gospodarzy na pewno są to Gomez, Iliić, czy Zapata. Przyjezdni na pewno liczą przede wszystkim na Lulaku, który w ostatnich meczach pauzował. Poza tym szansę na grę od pierwszej minuty powinni również otrzymać Martinez i Sanchez.

Reasumując, ostatnie tygodnie w wykonaniu Atalanty i Interu nie były zbyt dobre. Obie ekipy posiadają spor potencjał i możliwości. Stać ich w dodatku na strzelenie sporo bramek. I jeśli zaprezentują się podobnie podczas tej rywalizacji to bramki powinny paść.

MeczTypKursBukmacher
Atalanta – Interover 2.51.42STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button