ATP Monte Carlo: Darmowe pewniaki na dzisiaj: – 14 kwietnia

Jedno z dzisiejszych pojedynków podczas turnieju ATP w Monte Carlo będzie to mecz pomiędzy Djokovićem z Sinnerem. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy zawodnik. I każdy inny wynik co tutaj dużo mówić będzie ogromną niespodzianką.

Owszem Sinner jest to spory talent w świecie tenisowym. Jednak trzeba zaznaczyć, że jeszcze musi sporo sie uczyć. I na pewno niezelżywie dużo dzieli go od Novaka, który jest numerem jeden w rankingu ATP.

Kolejny minus za Jannikiem w tym meczu to fakt, że na mączce co sezon nie radzi sobie za dobrze. Przede wszystkim preferuje on grę na hardzie, gdzie to już w tym sezonie zanotował bardzo dobry rezultat.

Różnica pomiędzy Djokovićem z Sinnerem jest ogromna. Novak jest zdecydowanym faworytem tego meczu i jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie powinien awansować do kolejnej rundy” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betclic darmowy kod promocyjny

Dla Novaka będzie to pierwszy w tym sezonie ma na mączce. Bowiem wcześniej występował jedynie na hardzie, gdzie to chociażby wygrał Australian Open. Patrząc na jego ostatnie występy w Monte Carli to osiągał dobre rezultaty. I niewątpliwie jest tutaj jednym z faworytów do wygrania tego turnieju.

Sinner w pierwszej rundzie tego turnieju nie miał trudnego zadania, ponieważ mierzył się Ramosem – Vinolasem, gdzie pewne ie wygrał ten mecz. Jednak patrząc na jego wyniki sprzed roku to nic wybitnego na clayu nie pokazywał i nie spodziewał, się aby coś mogłoby się zmienić.

Spotkanie Djokovic – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Djokovic – Sinner11.34Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button