ATP Monte Carlo: Pewniaki na dzisiaj – 15 kwietnia

Czas na kolejny dzień pełen emocji w tenisa. Bowiem przed nami spotkania ju trzeciej rundy. Jedno z dzisiejszych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Grigorem DImitroivem, a Rafaelem Nadalem.

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tej rywalizacji na pewno jesr Nadal, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby ten mecz mógł potrwać zbyt długo.

Tym bardziej, że mecze bezpośrednie zdecydowanie przejawiają na korzyść Hiszpana, gdzie bilans wynosi 13-1. Dodać do tego trzeba, ze w latach 2018 i 2019 obaj grali podczas turnieju w Monte Carlo. Wówczas pewnie w dwóch setach wygrywał Rafa.

Zapowiada się szybkie spotkanie. Pomimo, że Dimitrov nie jest słabym graczem to w meczu z Nadalem ciężko bezie mu nawiązać walkę” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Jak dobrze wiadomo gra na clayu jest to ukochana nawierzchnia Nadala i o tym nie trzeba nikomu pisać. Nadal z łatwością przełamuje rywali na tej nawierzchni i praktycznie całe spotkanie jest pod jego styl.

Grigor na pewno będzie dzielnie walczył i będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jednak nie spodziewam się, aby mógłby sprawić większe problemy rywalom. Śmiem twierdzić, że maksymalnie może uda mu eis wygrać 6-8 gemów.

Spotkanie Dimitrov – Nadal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dimitrov – NadalNadal poniżej 12,5 gema1.56Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button