ATP w Cincinnati: Typy na dzisiaj za darmo – 17 sierpnia (wtorek)

Czas na kolejne spotkania I rundy turnieju ATP w Cincinnati. Jedno z tych pojedynków bezie to starcie, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Grigor Dimitrov z Roberto Baustiso – Agutem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z ATP w Cincinnati

Darmowe pewniaki na dzisiaj z ATP w Cincinnati

Owszem różnica w rankingu ATP nie jest zbyt duża, ponieważ wynosi kilka pozycji. Roberto to obecnie szesnasta rakieta, zaś Grigor sklasyfikowany jest na dwudziestej pierwszej pozycji.

Trzeba powiedzieć również, że Bautista-Agut w tym sezonie lepiej radzi sobie na hardzie, gdzie można powiedzieć, że ma znacznie lepszy bilans od swojego rywala. Patrząc również na miniony lata to również lepszymi rezultatami może pochwalić się Roberto.

DImitrov na pewno swoje ostatnie występu chce, jak najszybciej zapomnieć, ponieważ prezentował się w nich dosyć przeciętnie. Grając podczas imprezy w Washingtonie odpadał w pierwszych swoich meczach nie wygrywając nawet jednego seta.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Z drugiej strony Roberto do tej imprezy przystąpi po udanym turnieju w Toronto, gdzie doszedł do ćwierćfinału. Podczas tamtej imprezy ogrywał w dosyć ładnym stylu mecze z Paulem oraz Schwartzmanem.

Spotkania Dimitrov – Baustiso – Agut można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Dimitrov – Baustiso – Agut21.52STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button