Australian Open 2022: Kwon – Shapovalov: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 19 stycznia (środa)

Na środę 19 stycznia zaplanowano dokończenie spotkań w ramach drugiej kolejki Australian Open. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Soon Kwonem z Denisem Shapovalovem. Nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest ten drugi.

Skuteczne typy bukmacherskie z Australian Open

Skuteczne typy bukmacherskie z Australian Open

Owszem różnica można powiedzieć w rankingu ATP nie jest zbyt ogormna, bo wynosi czterdzieści miejsc. Jednak trzeba powiedzieć, że Denis jest to zawodnik o dużo większych możliwościach, potencjale, a także doświadczeniu.

Do tego Shapovalov dobrze rozpoczął ten sezon, ponieważ podczas ATP Cup wygrał wszystkie trzy spotkania. Poza tym w pierwszej rundzie dosyć gładko ograł Djere 3-1. Trzeba również dodać, że w minionych latach również bardzo dobrze prezentował się na hardzie, gdzie osiągał dobre wyniki. Denis nie tylko dobrze serwuje, ale również i z głębi pola prezentuje lepszą jakość.

Koreańczyk co warto jest zaznaczyć osiągnął podczas Australian Open i tak bardzo dobry występ niż miało to miejsce w poprzednich latach, ponieważ doszedł do drugiej rundy. Lecz dyspozycja tego zawodnika w żadnym wypadku nie jest za dobre.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Jeszcze przez AO nic wybitnego nie pokazał w dwóch turniejach, które miały miejsce w Adelaide. Poza tym w pierwszej rundzie AO mierzył się z Rune, gdzie był faworytem, ale nie do końca był wstanie tego potwierdzić na korcie. Ostatecznie udało mu się wygrać 3-2, ale dzisiaj czeka rywal zdecydowanie mocniejszy.

Spotkanie Kwon – Shapovalov można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kwon – Shapovalov21.30STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button