Australian Open 2022: Ruusuvuori – Auger Aliassime: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 18 stycznia (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań w ramach Australian Open będzie to rywalizacja, w której po przeciwnych stronach siatki staną Emil Ruusuvuori oraz Felix Auger Aliassime. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z Australian Open

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z Australian Open

Warto jest na sam początek zaznaczyć, ze różnica pomiędzy tymi dwoma zawodnikami pod względem możliwości i talentu jest ogromna, ponieważ dzieli ich ponad sto miejsc!

Owszem obaj na hardzie w minionych latach osiągali przyzwoite wyniki. Jednak trzeba powiedzieć, że Emil nic szczególnego nie osiągnął. Jak wygrywał swoje mecze to w starciach, gdzie był faworytem. Owszem wyszedł mu turniej w Winston Salem, a zanotował tam ćwierćfinał. Lecz z drugiej strony podczas całej tej imprezy nie pokonać żadnego solidnego zawodnika.

Zupełnie inaczej wygadało to po stornie Felixa, który chociażby podczas turnieju ATP w Cinicinati zanotował ćwierćfinał, zaś w Us Open doszedł do półfinału!

Nowy kod promocyjny w Superbet

Do tego Kanadyjczyk chce przynajmniej powtórzyć wynik z poprzedniego roku, gdzie doszedł do czwartej rundy,a ogrywał wówczas m.in. Shapavalova.

Reasumując, na pewno doświadczenie, ale i jakość w grze przemawiają za Augrem i jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie stać jego jest na zwycięstwo w tej rywalizacji.

Spotkanie Ruusuvuori – Auger Aliassime można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ruusuvuori – Auger Aliassime21.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button