AZ – Willem II: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 18 grudnia (sobota)

Jedno z sobotnich pojedynków w holenderskiej będzie miało miejsce na AFAS Stadion, a tam o ligowe punkty powalczą w spotkaniu bezpośrednim ekipy AZ i Willem II. Ameryki na pewno nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji na pewno są gospodarze.

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo

Gospodarze trzeba powiedzieć, że od początku zmagań radzą sobie całkiem dobrze, gdzie regularnie punktują. I to co najważniejsze robią z dosyć wielką łatwością. Poza tym są w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ w ostatnim swoim występie niespodziewanie pokonali Ajax 2-1!

Z drugiej strony piłkarze Willem II w ostatnich pięciu konfrontacjach zanotowali same pasmo porażek! I trzeba powiedzieć, że nie mieli zbyt wymagających przeciwników, ponieważ mierzyli się chociażby z Spartą, czy G.A Eagles.

AZ jest niewątpliwie faworytem tego spotkania. Niewątpliwie przewyższają swoich przeciwników i jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć tutaj komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Nastroje gospodarzy są bardzo dobre i na pewno będą chcieli tutaj pójść za ciosem. A trzeba powiedzieć, że wszystkie możliwości na wygraną mają Są wstanie zagrać solidnie w obronie, ale i przejść szybko do ofensywy. Pod względem kadrowym również przewyższają swoich przeciwników, ponieważ w swoich szeregach maja takich piłkarzy, jak m.in. Karlsson, Pavlidis, czy Sugawara.

Goście mają zdecydowanie większe problemy. Po pierwsze w obronie prezentują się bardzo słabo. Po drugiej wcale nie lepiej w ofensywie. To wszystko przekłada się na ich osiągane wyniki. Obecnie jedynie ekipa Sittardu straciła od nich więcej goli. A dodać trzeba, że nastroje w tej ekipie są dosyć przeciętnie i nic nie zapowiada, aby mogłoby się to zmienić.

Spotkanie  AZ – Willem II można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
AZ – Willem II11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button