Barranco Cosano – Mager: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 2 marca (środa)

Na środę 2 marca zaplanowano spotkania drugiej rundy challengera w Gran Canaria. W jedyny, z tych potyczek dojdzie do rywalizacji, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Javier Barranco Cosano oraz Gianluca Mager. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami trzeba powiedzieć jest spora. A najlepiej to pokazuje ranking ATP, gdzie pomiędzy tymi zawodnikami jest blisko przepaść dwustu miejsc!

Mager może w tym sezonie nie radził sobie za dobrze póki co, ale jego najlepsze wyniki w swojej karierze osiągał na mączce. I swoją wyższość pokazał tutaj już w pierwszej rundzie, gdzie nie dał najmniejszych szans dla Toledo Bague 2-0.

Patrząc na poprzedni rok i wyniki Cosano to przede wszystkim bardzo dobrze radził w turniejach tranking ITF. Gorzej było w challengerach. Poza tym, jak wygrywał to przede wszystkim miało to miejsce w rywalizacjach z dosyć przeciętnymi zawodnikami!

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Reasumując, Mager jest to zawodnik o większym doświadczeniu, potencjale, a także możliwościach. Jeśli zagra w tym meczu na swoim poziomie to spokojnie powinien zanotować wygraną.

Spotkanie Barranco Cosano – Mager można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Barranco Cosano – Mager21.53STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button