Basic – Halys: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 22 marca (wtorek)

Na wtorek 22 marca zaplanowano dokończenie zmagań w drugiej rundzie challengera w Lille. Jedno z tych potyczek będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Mirza Basic i Quentin Halys. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Przynajmniej dla mnie faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Jest im ekipa Halys i jeśli zagra on na swoim poziomie to spokojnie powinien wygrać ten mecz. Już sama różnica w rankingu ATP jest dosyć wyraźna, bo wynosi ponad sto miejsc.

Dodać trzeba również, iż Halys zdecydowanie lepiej radzi sobie na hali. Regularnie notuje wygrane, a bilans tego zawodnika w tym sezonie to piętnaście wygranych i czterech porażki. Dla porównania Basic zanotował trzy zwycięstwa i dwie porażki.

Halys na pewno czuje się dosyć pewnie, ponieważ ostatnie jego tygodnie na pewno są bardzo dobre. Wygrany turnieju w Pau oraz finał w Tjrynie to potwierdzają. W dodatku na przestrzeni ostatnich spotkań wygrywał mecze z wymagającymi zawodnikami, jak Berrere, Pospisil, czy też Sels.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Basic natomiast tak dobrych wyników do tej pory nie osiąga. Owszem wyszedł mu w tym sezonie jedynie turniej w Forli. W pozostałych swoich występach już tak dobrze sobie nie radził.

Spotkanie Basic – Halys można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Basic – Halys21.36STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button