Bayer Leverkusen – Atalanta: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 marca (czwartek)

Czas na spotkania rewanżowe w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji. Jedno z czwartkowych rywalizacji będzie to starcie na BayArena, gdzie to miejscowa ekipa Bayeru Leverkusen zmierzy się z Atalantą. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Emocji, ale i bramek podczas pierwszego spotkania nie brakowało, ponieważ ostatecznie wygraną udało się zanotować zespołowy z Serie A 3-2. Lecz wynik z pierwszej rywalizacji sprawia, że również emocjonująco podobnie powinno być i dzisiaj.

Owszem wynik z pierwszego meczu daję nieznaczną przewagę Atalanta. Lecz ona jest minimalna. A patrząc na możliwości obu tych zespołów śmiało można powiedzieć, że również i dzisiaj powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

Tym bardziej, że obie ekipy tak naprawdę prezentują podobny styl gry, ale i możliwości, gdzie to w ofensywie są wstanie kreować sporą ilość okazji bramkowych, ale i strzelać gole. Lecz z drugiej strony defensyw anie jest ich mocną stroną.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Aptekarze tak naprawdę w tej rywalizację nie mają nic do stracenia. I mają w szeregach chociażby Schicka powinni od pierwszych minut już zaatakować bramkę rywali.

Zapowiada się według mnie bardzo ciekawa rywalizacja, w której to emocji nie powinno brakować. Obie ekipy niewątpliwie z tak dużym potencjale w ofensywie są wstanie sprawić problemy dla większości zespołów.

Spotkanie Bayer Leverkusen – Atalanta można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Bayer Leverkusen – Atalantaover 2.51.56STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button