Benfica – Liverpool : Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 kwietnia (wtorek)

Czas na spotkania ćwierćfinałowe w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jedno z wtorkowych potyczek będzie to mecz pomiędzy Benficą, a Liverpoolem. I trzeba powiedzieć, że faworytami tego spotkania są przyjezdni.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Owszem Benfica nie jest to drużyna, która jest „do bicia”. Lecz trzeba też powiedzieć, że znacznie większy potencjał, ale i możliwości mają przyjezdni.

Benfica jest to typowy średniak europejskich. Jednak na pewno nie mają takiego potencjału co rywale, ponieważ to właśnie Liverpool posiada dużo więcej atutów.

Gospodarze nawet grając na poziomie rozgrywek ligowych w ostatnim czasie prezentują się dosyć przeciętnie. A na pewno z Liverpoolem będą musieli „wnieść się na wyżyny”. Jednak można powiedzieć, że pod względem indywności mają dużo mniejszy potencjał od rywali.

Podopieczni Kloppa są na tyle doświadczonym zespołem, że stać ich jest na grę na najwyższym obrotach i to przez całe spotkanie. Są wstanie bardzo szybko przedostać się pod bramkę rywala. Ale i z drugiej strony budują bez większych problemów ataki pozycyjne.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Benfica natomiast będzie z pewnością przegrywać większość pojedynków w powietrzu. Również przyjezdni można powiedzieć, że w swoich szeregach mają lepszych piłkarzy, którzy nie boją się ryzyka.

Reasumując, faworytami tego meczu przynajmniej są dla mnie przyjezdni. I jeśli zaprezentują się oni na swoim poziomie to spokojnie stać jest ich na zwycięstwo.

Spotkanie Benfica – Liverpool można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Benfica – Liverpool21.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button