Besiktas – Sporting: Typy i analiza – 19 października (wtorek)

Czas na trzecią kolejką w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to konformacja pomiędzy Besiktas z Sportingiem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Niewątpliwie jest to bardzo ważne spotkanie dla obu tych drużyn. Bowiem zarówno Besitkas, ale i Sporting przegrały dwa swoje mecze. To wszystko sprawia, że chcąc nawet rywalizować o trzecie miejsce i prawo gry w Lidze Europy na wiosnę to nie można tego spotkania przegrać.

Można powiedzieć, że obecnie Sporting nieco zaskakuje w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Bowiem Portugalczycy nie przegrali jeszcze w rozgrywkach ligowych. Przede wszystkim goście mają większy potencjał, ale i możliwości w ofensywie. Do tego trzeba dodać, że w porównaniu do gospodarzy jest większy balans pomiędzy formacją defensywą, a ofensywną.

Turcy natomiast radzą sobie dosyć przeciętnie. I można powiedzieć, że z tygodnia na tydzień prezentują słabszą formę. Owszem nigdy nie można ich lekceważyć. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie i zawsze są tam groźni.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Jednak warto jest dodać, że w pięciu ostatnich meczach zanotowali zaledwie jedną wygraną! Słabe wyniki biorą się przede wszystkim z niezwykle słabej gry w defensywie. W siedmiu ostatnich meczach, ani razu nie zachowali czystego konta!

Spotkania Besiktas – Sporting można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Besiktas – SportingDNB 21.72STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button