BetClic kod promocyjny na start

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz może otrzymać maksymalnie 510 PLN.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic.

Krok pierwszy tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie www.betclic.pl. Podczas rejestracji wystarczy podać podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

betclic kod promocyjny

Po czym gracz już musi dokonać wpłaty i zagrać kupon.

Warto jest widzieć, ze pierwszy kupon u bukmachera BetClic jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że kupon został rozliczony jako przegrany. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button