BetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN

Legalny bukmacher działający w Polsce, czyli BetClic oferuje najwyższy Cashback z wszystkich operatorów w Polsce, bo wynosi on, aż 550 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego. Znajdziesz go poniżej w artykule.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z takiego bonusu może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic PL.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić online na stronie www.BetClic.pl.

Założenie konta graczowi zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Kod promocyjny BetClic w Polsce za darmo

Chcąc dokonać aktywacji bonusu powitalnego, czyli Cashbacku koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że później typer takiej możliwości nie będzie posiadał.

betclic darmowy kod promocyjny

Następnie pozostaje już graczowi dokonanie depozytu i zagranie pierwszego zakładu, który to jest objęty Cashbackiem. Gracz sam wybiera jaki to będzie rodzaj zakładu: SOLO czy AKO oraz jakie będą na nim typy.

Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej gotówki, a maksymalnie można otrzymać nawet 550 złotych.

BetClic legalnie w Polsce

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferuje graczom regularnie ciekawe bonusy za obstawienie meczy, jak chociażby „Wielka Gra”, „Pewny zakład”, czy też „Jackpoty”.

Dodatkowo dostępna jest aplikacja mobilna tego bukmachera oraz TV BetClic, a tam każdy użytkownik w pełni legalnie i to za darmo może obejrzeć wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button