„Black Friday” u bukmachera Fortuna do 2 grudnia! Darmowe bonusy!

W związku z „Black Friday” bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to zwiększony jest pierwszy zakład bez ryzyka z 100 PLN na 200 PLN. Poza tym gracze mogą liczyć na freebet bez depozytu o wartości 20 PLN oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

„Black Friday” bonusy za darmo na dzisiaj

Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera Fortuna.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy w dniach od 29 listopada do 2 grudnia do godz. 17:00 dokonać rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl. Proces zakładania konta zajmie graczowi dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Bonus bez depozytu od Fortuny

Nowi gracze legalnego bukmachera Fortuna mogą liczyć na darmowy freebet bez depozytu o wartości 20 PLN na start. Chcąc otrzymać ten bonus wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

„Black Friday” u legalnego bukmachera Fortuna

Z okazji „Black Friday” legalny bukmacher Fortuna zwiększa kwotę pierwszego zakładu bez ryzyka. Wystarczy, że typer zagra dowolny kupon SOLO lub AKO. Jak okaże się zakład wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki. Maksymalnie użytkownik może otrzymać 200 PLN.

Jednak to nie wszystko! Pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją, w której bukmacher Fortuna przyznaje darmowe środki. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 700 PLN. W formie środków bonusowych gracz otrzyma taką samą wartość. To daje graczowi 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz maksymalnie może otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button