Blancaneaux – Janvier: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 21 marca (poniedziałek)

O awans do drugiej rundy turnieju na halli w Lille dzisiaj, tj. 21 marca powalczą Geoffrey Blancaneaux z Maxime Janvierem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Owszem obaj zawodnicy trzeba powiedzieć, że są sklasyfikowani na dosyć odległych pozycjach w rankingu ATP, bo w trzeciej setce. Lecz z drugiej stornu dodać trzeba, iż dopiero oni wchodzą do światowego tenisa.

Patrzą cna początek sezonu w wykonaniu obu tych zawodników to nic dobrego w żądnym wypadku nie można powiedzieć o Janvieru, który jeszcze w tym roku nie wygrał żadnego oficjalnego spotkania.

Przed rokiem doszedł tutaj do pófinału, ale trudno spodziewać się powtórki jego wyczynu. Tym bardziej, że w ostatnich czasie również też sporo podróżował na turniejach, w których nie wygrał nawet seta!

Blancaneaux na pewno czuje się dużo bardziej pewniejszym bowiem chociażby w turniejach rankingi ITFachj wygrał jedną z tych imprez. Poza tym nie tak dawno w Monterrey doszedł do ćwierćfinału.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Owszem dobre swoje rezultaty przede wszystkim osiągnął na hardzie, ale z drugiej strony te mecze były rozgrywane na hardzie. Nie mniej jednak na pewno Francuz jest w lepszym położeniu od swojego rywala, który na pewno mentalnie nie jest w swojej najlepszej dyspozycji.

Spotkanie Blancaneaux – Janvier można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Blancaneaux – Janvier11.56STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button