Blanch – Pospisil: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 3 marca (czwartek)

Czas na spotkania w drugiej rundzie challengera w Turynie. Do jednej z tej rywalizacji dojdzie pomiędzy Vasekiem Pospisilem z Ulisesem Blanchem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Nie da się ukryć, że faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden jest im Vasek. Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć pokaźna, bo wynosi ponad dwieście miejsc.

Owszem można powiedzieć, że Pospisil ma swoje najlepsze lata gry za sobą. I jest to prawa, ale póki co radzi sobie dobrze. Najlepszym dowodem są obecne wyniki w tym sezonie. Podczas rozgrywek na hali zanotował osiemnaście wygranych i czterokrotnie tylko przegrywał.

Niewątpliwie po swoich ostatnich występach na pewno czuje się dosyć pewnie, bo w Dallas doszedł do ćwierćfinału, zaś w Pau zanotował finał. W pierwszej rundzie tego turnieju nie dał najmniejszych szans dla Geertsa, którego rozbił 2-0.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Z drugiej strony Blanch już tka dobrych wyników nie notuje. Można powiedzieć, że obecna druga runda to jest jego najlepszy wynik, ponieważ we wcześniejszych swoich występach odpadał bardzo szybko.

Spotkanie Blanch – Pospisil można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Blanch – PospisilDW 0:21.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button