Bonus dla każdego gracza od Fortuny. Większe wygrane o 50%.

Bukmacher eFortuna online posiada w swojej ofercie niezwykle ciekawą promocję „AKO Bonusy prematch”, w której to można liczyć na większe wygrane. Maksymalna premia, jaką może wynieść to 50%.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna.

Promocja aktywna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Gracze swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Warunek konieczny jest to dodanie bonusu kursowego do zakładu.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości typów znajdujących się na zakładzie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Bukmacher Fortuna kwalifikuje wyłącznie w tej akcji zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, na których to musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Należy jednak mieć na uwadze, że kurs minimalny zakładu to 1.15.

Gracz musi mieć na uwadze, że typy mogą być wyłącznie z oferty przedmeczowej.

Zdarzenia znajdujące się na zakładzie mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką ma w swojej ofercie legalny bukmacher Fortuna. Typy mogą pochodzić z tak popularnych rozgrywek, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, ale również i z esportu.

betclic darmowy kod promocyjny

Stawka zakładu jest dowolna, ale wykluczone z tej akcji są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus bez depozytu od Fortuny

Bukmacher Fortuna online przyznaje darmowe środki już na sam start nowym graczom. Chcąc otrzymać bonus wystarczy dokonać rejestracji konta oraz wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać 20 złotych i to bez żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na bonus do 1000 złotych za pierwszą wpłatę, a także gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button