Bonus do 1640 PLN na start u bukmachera STS online

Limitowany pakiet powitalny wszystkim nowym użytkownikom oferuje bukmacher STS online. Na sam start można liczyć na różnego rodzaju bonusy: premie za depozyt i bezpieczne zakłady.

Nowy kod promocyjny w STS online

Nowy kod promocyjny w STS online

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego w pierwszej kolejności użytkownik musi dokonać rejestracji konta na stronie www.sts.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać kod promocyjny–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, ze gracz później takiej możliwości nie będzie posiadał.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Po spełnieniu tych warunków pozostaje graczowi już dokonanie pierwszego depozytu, za który to gracz otrzyma premie 100% wpłaty:

Przykład: użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 200 PLN. Taka sama kwotę typer otrzyma w prezencie od bukmachera STS. To sprawi, że użytkownik będzie miał łącznie 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Nie można zapominać, że za kolejne dwa depozytu gracz będzie mógł liczyć na kolejne darmowe środki:

  • 50% za drugi depozyt do 500 PLN
  • 50 % za trzeci depozyt do 700 PLN

Dodatkowo za kolejne bonusy gracz będzie mógł liczyć na bezpieczne kupony. Do 100 pln na zakłady bukmacherskie, a także do 20 PLN na sporty wirtualne i Betgames online. Nowe bonusy sprawiają, że opinie o STS są jeszcze bardziej pozytywne.

Łącznie gracz będzie mógł skorzystać z łącznego pakietu powitalnego o wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button