Bonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny

Czas na MB Boxing Night „Ostatni taniec”, która to gala odbędzie się 6 kwietnia w Katowicach. Z tej okazji bukmacher Forbet ma promocję dla swoich graczy, w której to przyznaje bonus w kwocie 20 PLN.


Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupon na MB Boxing Night „Ostatni Taniec”

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupon na MB Boxing Night „Ostatni Taniec”

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz dokonał minimum jednej wpłaty.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się też zapisywać, ponieważ wystarczy zawrzeć kupon, na który będzie przynajmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bukmachera Fortuna z gali MB Boxing Night „ostatni taniec”.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN. Środki trafią na konto gracza w formie punktów FKP.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button