Bonus na weekend od bukmachera Fortuna

Darmowy bonus dla swoich graczy oferuje bukmacher Forbet. Wystarczy zagrać trzy kupony za minimum 10 PLN, aby otrzymać darmowe środki na grę i to niezależenie od rozliczenia kuponu!


Siatkarka promocja u bukmachera Fortuna

Siatkarka promocja u bukmachera Fortuna

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej wziął udział w promocji może skorzystać z tej akcji.

Promocja dostępna jest dla graczy do 30 czerwca do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie minimum trzech kuponów, na których będzie znajdować się jedynie typ z Ligi Narodów mężczyzn.

Operator dopuszcza kupony solo, ako oraz maxikombi, których będą znajdować się jedynie zdarzeni przedmeczowe. Kupon może zostać zawarty z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera.

Darmowy bonus bez depozytu

Stawka każdego z tych kuponów nie można być mniejsza niż 10 PLN.

W tej akcji nie kwalifikują się kupony mająca zdarzenia z oferty bukmachera z zakładów specjalnych, Hitu Dnia oraz Expert+.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma bonus od bukmachera i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus w formie punktów FKP trafi na konto gracza najpóźniej do dnia 1 lica do godz. 23:59.

Bonus dla nowego gracza bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta i to bez dokonania wpłaty.

Gracz, który założy konto i wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma darmowy freebet do wykorzystania na zakłady sportowe w wysokości 10 PLN.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button