Bonus od Totolotka na każdy piątek

Na każdy piątek bukmacher Totolotek zwiększa wygrane swoim użytkownikom. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon w ten dzień tygodnia, aby cieszyć się z wygranej nawet o 14% więcej.

Promocja aktualna jest w każdy piątek i trwa do odwołania. Jest natomiast skierowana do osób, które posiadają zweryfikowane konto u bukmachera. Jeżeli nie masz jeszcze to jest dobra okazja, aby tego dokonać, ponieważ już na wstępie dostajemy od bukmachera Freebeta w wysokości 20 PLN.

https://typydnia.pl/freebet-20-pln-za-rejestracje/

Udział w tej promocji jest automatyczny, wystarczy spełnić poniższe warunki:

  1. Zawrzeć kupon za stawkę przynajmniej 100 PLN.
  2. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty Toto-Mix lub Live.
  3. Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna. Minimalny kurs każdego z nich musi wynieść co najmniej 1.06.
  4. Łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Jeżeli spełniasz powyższe te warunki, a poza tym Twój kupon został rozliczony jako wygrany możesz cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button