Bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14%

Dokonujesz zawarcia kuponów w godzinach porannych? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmacher Forbet, który tylko do końca miesiąca zwiększa wszystkie wygrane o 14%.

Większa wygrana o 14% z Forbet

Większa wygrana o 14% z Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wszystkiej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje do końca miesiąca, czyli do 28 lutego. I co istotne w tym wszystkim obowiązuje jedynie w godzinach porannych, tj. 6:00-12:00.

Jeżeli chcemy wziąć udział w promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dodamy do kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej cztery zdarzenia, w tym liczone jest zderzanie specjalne. Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

W promocji nie biorą udział wszystkie kuponu przedmeczowe jak i na żywo. Stawka kuponu jest dowolna, ale środki muszą pochodzić z konta własnego.

Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone kupony:

  • kupony na sporty wirtualne
  • zagrane za środki bonusowe.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button