Bukmacherzy Internetowi

Każdy kto gra w zakładach sportowych od ponad 10 lat przeżywał dwa stadia w swojej grze u bukmacherów. Pierwsze z nich to gra u naziemnego bukmachera (tzw. ziemniaka). To drugie to bukmacherzy online dający możliwość gry przez internet. Duża większość z graczy, którzy rozpoczęli grę u internetowego bukmachera zostają u niego na zawsze. 

najlepszy bukmacher
Czy bukmacher internetowy jest lepszy od naziemnego?

Bukmacherzy internetowi to potężne koncerny finansowe, dobrze prosperujące korporacje obracające miliardami euro/dolarów/franków. Są potężne co pokazują ostatnie wydarzenia na sponsorowanych koszulkach wielkich klubów sportowych. 

Branża bukmacherska w sieci

Bukmacherzy są obecnie praktycznie wszędzie. Liga Portugalska jest sponsorowana i ma w tytule bukmachera internetowego. Na bandach stadionów nie tylko piłkarskich ale innych aren sportowych znajdują się loga bukmacherów. Jeden z popularnych w Polsce bukmacherów STS jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wszystkie te fakty pokazują nam jak potężny może być bukmacher w sporcie. Co sprawia że firmy bukmacherskie dostępne w internecie gromadzą tak wielkie środki?

Popularyzacja internetu oczywiście ma w tym spory związek, ale w głównej mierze jest to wygoda graczy. Bo po co wychodzić z ciepłego domu jeżeli można spokojnie odpalić komputer czy włączyć telefon i sobie wybrać coś ciekawego. Co oprócz pieniędzy przyciąga klientów do korzystania z usług bukmacherów internetowych? Na pewno jest to dużo bogatsza oferta. U bukmacherów są dostępne olbrzymie ilości opcji na jedno zdarzenie. U „ziemniaka” widzę często w ofercie 20, max 25 opcji i to tylko wtedy jeżeli spotkanie jest opisane tytułem hita dnia. Bukmacher internetowy przeciętny mecz piłkarski zaopatruje w 60 i więcej opcji. Faktem jest że są to czasami cuda na kiju. Jak np. suma nr koszulek piłkarzy poszczególnych ekip, kto rozpocznie mecz itp.

Przewaga bukmachera internetowego

Następna sprawa to mnogość dyscyplin obecnych w ofercie bukmachera online. Zaczyna się to na piłce nożnej a kończy na wyścigach psów, zdarzeniach towarzyskich i wielu innych. Jeżeli napełnianie wiadra woda byłoby sportem to na pewno znalazłoby się w ofercie bukmachera internetowego.

Inna kwestia to zwykle lepsze kursy w ofertach bukmacherów online niż „ziemniaków”, a to podstawa w tym biznesie. Im lepiej bukmacher płaci za nasze typy tym jest lepszy. Następnym aspektem jest możliwość postawienia tuż przed rozpoczęciem meczu. Nie trzeba gnać na chybcika do punktu kilkaset metrów tylko spokojnie zaznaczyć opcje jaka nas interesuje i zatwierdzić na monitorze naszego komputera. 

A jeżeli nie uda nam się to lub po prostu oglądamy mecz i uważamy że dana ekipa jest w stanie wygrać spotkanie tu przychodzą nam z pomocą bukmacherzy internetowi oferując zakłady live. No i ostatnie pro, ale równie ważne jak inne. Jakim cudem wybieramy bukmachera internetowego, dlaczego w ogóle interesujemy się taka opcja jak bukmacher online. Sprawa jest prosta.

Dlaczego tylko bukmacher w Internecie?

Bukmacherzy internetowi przyciągają nas do siebie licznymi promocjami np. bonus bez depozytu. Taki bonus jest bardzo sprytnym zabiegiem. Dostajemy drobne pieniądze (10 zł lub 20zł w zależności od bukmachera) i w założeniu bukmachera przegrywamy je. Jednak chcemy wrócić do takiego bukmachera i wpłacam tam swoje pieniądze. Bonus od depozytu jest opcją w której wpłacamy pieniądze do bukmachera internetowego i są one podwojone lub powiększone o % wpłaconych przez nas środków.

Są też opcje że za pierwszy zakład jeżeli jest przegrany dostajemy zwrot stawki. Opcji za bukmacherem internetowym jest sporo ale jakie są przeciw. Na pewno nie jest ich tylu i mogą to by bardzo subiektywne odczucia. Jedna jest z nich że pieniędzmi wygranymi cieszymy się dopiero po wypłacie ich na konto w banku. Inna sprawa, hakerzy internetowi, jednak w tym momencie bukmacherzy internetowi maja takie zabezpieczenia że nie powinniśmy się o to bać. No i to tyle co udało mi się wymyślić.

Czy bukmacher internetowy ma wady?

Można na siłę wymyślać irracjonalne przeszkody by grać u bukmachera internetowego ale nie wpływa to jednak na ocenę tej opcji grania. Ocena jest najwyższa z możliwych. Jak wybrać bukmachera internetowego? Jest to indywidualna i subiektywna sprawa każdego. Warto poczytać na różnych forach, w serwisach (np. betonline.net.pl), no i najważniejsze opinie grających. Zależne co jest dla was najważniejsze. Wysokość kursów, najlepsza opcja depozytu, możliwości wypłat, łatwość kontaktu z supportem, ilość dyscyplin, rozwiniecie oferty live. `

Wybór wśród legalnych w Polsce bukmacherów jest bardzo duża i co najciekawsze ilość zezwoleń wydawana dla nowych podmiotów służących organizowaniu zakładów wzajemnych jest co raz większa.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button