Bundesliga: Bayern Leverkusen – Wolfsburg: Typy, analiza, kursy – 30 października (sobota)

Jedno z sobotnich spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie to konfrontacja na BayArena, a tam miejscowa ekipa Bayeru Leverkusen podejmie VfL Wolfsburg. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Trzeba powiedzieć, że podczas tego spotkania zmierzą się ze sobą drużyny, które mają swoje problemy. Owszem w tabeli lepiej wygląda to po stronie gospodarze, którzy zajmując czwarte miejsce mając siedemnaście punktów. Wilki natomiast zgromadziły cztery „oczka” mniej co daje im dziesiątą pozycję.

Chociaż z drugiej strony trzeba zaznaczyć, że obie drużyny mają swoje problemy. Goście po serii przegranych pojedynków wymienili trenera. I na pewno liczą na lepsze wynik niż miały miejsce w ostatnich meczach. Jednak trzeba powiedzieć, że pomimo przeciętnych wyników mają kim straszyć swoich rywali, Baku, Nmecha, czy też Weghorst W.

Aptekarze natomiast do tego starcia przystąpią po bolesnej porażce z Bayernem Monachium oraz remisie z Koeln. Patrząc na ostatnie ich wyniki to przede wszystkim fatalnie spisywali się w defensywie, gdzie tracili ogromną ilość bramek. Z drugiej strony są wstanie odrabiać przeciętną grę z „tyłu” lepszą skuteczność. A ma kto strzelać bramki w tym zespole: Schick, Wirtz, czy Diaby.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Patrząc na spotkania bezpośrednie to jest status „quo”. Jednak trzeba zaznczyć, że obie drużyny na pewno mają tutaj coś do nieudowodnienia. To wszystko sprawia, że emocji, ale i bramek w tym starciu nie powinno brakować.

Spotkania Bayer Leverkusen – Wolfsburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Bayer Leverkusen – Wolfsburgover 2.51.71STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button