Bundesliga Typ dnia: Freiburg – Bayern – 30 marca

Niespodziankę dzisiaj na pewno będzie chciała sprawić drużyna Freiburga, która na własnym obiekcie podejmie Bayern Monachium. Nie da się ukryć, że zdecydowanie mocniejszym zespołem są goście i jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Freibourg – Bayern – Darmowy typ, analiza i stream

Freibourg – Bayern – Darmowy typ, analiza i stream

Bayern cały czas walczy o Mistrzostwo Niemiec. Owszem odrobili już stratę z pierwszej części sezonu i są sklasyfikowani na pierwszej pozycji z dorobkiem sześćdziesięciu punktów. Jednak tyle samo oczek ma BVB, które w tej kolejce zagra z Wilkami, gdzie mogą stracić punkty. Freiburg to ekipa, która walczy o pozycje w środku tabeli. Obecnie ten zespół zajmuje jedenaste miejsce z dorobkiem trzydziestu jedno punktów. Spadek im już nie groźni, a poprawienie pozycji też nie będzie łatwo.

Bayern obecnie jest nie do zatrzymania na boiskach niemieckiej Bundesligi. Podopieczni Kovaca wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Podczas tych pojedynków, nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramek i pewnie nie raz dojdą do sytuacji bramkowych w tym boju. Chociaż trzeba podkreślić, że zespół Kovaca może skupić się jedynie na rozgrywkach w Niemczech, ponieważ odpadli z Ligi Mistrzów. Piłkarze Freibourga już tak dobrze nie radzili w ostatnich bojach, ponieważ dwukrotnie wygrywali, tyle razy samo remisowali oraz raz przegrali.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszym zespołem są Bawarczycy, jeżeli nie zlekceważą swoich rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Z pewnością podopieczni Kovaca od pierwszej minuty będą chcieli tutaj narzucić swój styl gry i zaatakować bramkę rywala. A w każdym ze swoich spotkań ligowych nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, a poza tym potrafili je wykorzystać. Duży udział w tym miał Lewy, który strzela jak na zawołanie, a do tego znajduję się w bardzo dobrej dyspozycji. Po bokach zagrają Muller i Coman, którzy również są wstanie strzelić bramkę i wypracować asystę.

Jednak trzeba powiedzieć jasno, że Bayern prezentuje się coraz lepiej. Owszem stać ich na jeszcze lepszą grę, ale jak widać na boiskach Bundesligi regularnie wygrywają.

Freibourg trzeba powiedzieć, że ta ekipa nieco zmieniła swój styl gry. Grają bardzo ofensywnej niż nas przyzwyczaili. Warto jest podkreślić, że ten zespół w trzech ostatnich spotkaniach u siebie strzelał bramkowi Bayernowi. Jednak trzeba przyznać, ze gospodarze zbyt dużo sytuacji bramkowych dzisiaj nie powinni mieć. A ich gra skupi się przede wszystkim do kontr i stałych fragmentów gry.

Patrząc na sytuację kadrową to gospodarze będą musieli poradzić sobie bez Katha, Sallaiego, Gulde, Kocha i Kublera. Natomiast w składzie przyjezdnych zabraknie Robbena, Tolisso oraz Daviesa.

Reasumując, nie da się ukryć, że od pierwszej minuty będą tutaj przeważać Bawarczycy. Jeżeli podopieczni Kovaca nie zlekceważą swoich rywali i zagrają na swoim poziomie to powinni pewnie zdobyć trzy punkty w tym boju.

Spotkanie  Freibourg – Bayern można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Freibourg – Bayern2 i over 1.51.34STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button