Bundesliga: Typ dnia Stutgart vs Bayern Monachium 28 listopada (sobota)

Przed nami spotkania dziewiątej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z sobotnich spotkań w tych rozgrywkach będzie to rywalizacja pomiędzy Stuttgartem z Bayernem Monachium. Nie da się ukryć, że faworytami tego meczu są goście, a jedynie wymiar wygranej jest kwestią otwartą.

Stutgart vs Bayern Monachium: Darmowy typ i analiza

Stutgart vs Bayern Monachium: Darmowy typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że jest ogromna. Może nie pokazuje to ligowa tabela, ale z pewnością przebieg spotkania będzie pod dyktando Bawarczyków.

Podopieczni Flicka w dodatku mogą już skupić się na rozgrywkach ligowych, ponieważ zapewnili sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów, wiec można spodziewać, że podczas tej rywalizacji pełnego zaangażowania ze strony gości. Tym bardziej, ze Bawarczycy podczas ostatniego spotkania dosyć niespodziewanie zremisowali z Werderem.

Bayern kapitalnie spisuje się w ofensywie. Nie ma żadnych problemów z budowaniem sobie sytuacji bramkowych, które w dodatku mogą zamienić na bramki. Pokazują to zresztą w każdym meczu, gdzie stwarzając ogromną ilość sytuacji bramkowych.

Bayern na pewno przewyższa swoich rywali i to bardzo wyraźnie pod każdym względem. I powinno dyktować Bawarczycy tempo tego spotkania tutaj od pierwszej minuty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Podopieczni Flicka kapitalnie operują piłką, są wstanie wymieniać dużą ilość podań pomiędzy sobą, a do tego w odpowiednim momencie również przyspieszyć grę. Poza tym mają w swoich szeregach takich piłkarzy, jak Lewy, Mueller, Coman, czy Gnabry, którzy nie raz powinni zagrozić defensywie gości.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Szmerowe ekipa VfB nie przegrała żadnego z czterech ostatnich spotkań, ale i też nie wygrała. Największym problemem tego zespołu jest defensywa. Śmiał można powiedzieć, ze jest „dziurawa jak ser szwajcarski”. Trudno spodziewać się, aby mogłoby się to zmienić podczas tej rywalizacji.

Braki tracili w każdym z ostatnich czterech spotkań. natomiast w dwóch ostatnich, aż pięciokrotnie bramkarz musiał wyjmować piłkę z własnej siatki. Trudno spodziewać się, aby coś mogłoby się zmienić w tym spotkaniu. Tym bardziej, że linia defensywa gości będzie nie raz tutaj wystawiona na próbę, ponieważ Bawarczycy będą dyktować tempo tego meczu.

Reasumując, nie da się ukryć, ze Bawarczycy są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Jeśli nie zlekceważą tutaj swoich rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Stutgart – Bayern Monachium21.30Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button