Bundesliga: Typy bukmacherskie z analizą na mecz: Augsburg – BvB – 26 września [sobota]

Jedno z sobotnich pojedynków w niemieckiej Bundeslidze będzie to rywalizacja pomiędzy Augsburgiem z BvB. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są goście nie powinni mieć oni tutaj zbyt większych problemów z wygraną.

Augsburg – BvB: Typ i analiza

Augsburg – BvB: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. BvB przewyższa swoich przeciwników minimum o jedną klasę. Dowodów na to nie trzeba szukać daleko. Wystarczy zobaczyć na miniony sezon. Drużyna Favre walczyła o czołowe miejsca na koniec sezonu, zaś ekipa Augsburga została sklasyfikowana na ostatniej pozycji dające utrzymanie w lidze.

Największym atutem gości jest nie tylko doświadczenie, potencjał, klasa piłkarzy, ale i ofensywa. Favre bardzo dobrze taktycznie ustawia swój zespół. W dodatku po tym, jak przeszli na trójkę obrońców to nie mają najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji brakowych, które w dodatku zamieniają ja na bramki.

W szeregach BvB nie brakuje przecież solidnych piłkarzy, ponieważ od początku spotkania powinni zagrać chociażby Haaland, Sancho, czy też Meuner o Guerreiro, którzy powinni nie raz sprawić problemy rywalom.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gospodarze natomiast z pewnością będą nastawieni tutaj na defensywę, ponieważ dobrze wiedzą jak dobrze radzi sobie ekipa gości i jaki mają potencjał. Poza tym zespół Augsburga bardzo wyraźnie odstaję od BvB.

Z pewnością gospodarze będą walczyć o korzystny dla siebie wynik do końca spotkania, ale nie będzie to takie łatwe. Z pewnością większośccią piłkarzy będą się bronić, a dopiero później będą szukać swoich szans w ataku.

Reasumując, jeśli podopieczni Favrego nie zlekceważą swojego rywala, a do tego zagrają na swoim poziomie to śmiało można powiedzieć, że nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Augsburg – Borussia Dortmund21.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button