Caernarfon – TNS: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 stycznia (piątek)

Na piątek 28 stycznia zaplanowano spotkania w ramach dwudzieste pierwszej kolejki walijskiej Cymru Premier. Jedno z tych rywalizacji będzie to potyczka na The Oval, gdzie to o ligowe punkty powalczą ekipy Caernarfon z TNS. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że faworyt tej rywalizacji jest tylko jedne i rzecz jasna jest im ekipa TNS, która jest głównym faworytem do Mistrzostwa Walii. I nie ma się czemu dziwić, bowiem jest to najbardziej doświadczoną ekipa w lidze i ograna w dodatku na arenie międzynarodowej.

Piłkarze TNS nie zwalniają tempa. Regularnie wygrywają swoje mecze, ale w porównaniu do początku sezonu nie idzie im tak dobrze w defensywie, ponieważ na przestrzeni ostatnich meczy regularnie tracili bramki. Jednak trzeba powiedzieć, że ich największym atutem jest ofensywa. Nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych, które zamieniają na bramki!

I nie ma się czemu dziwić, ponieważ w swoich szeregach mają bardzo dobrych piłkarzy, jak McManus, Wiliams, Baker, czy też Berobbel. Ten pierwszy co warto jest podkreślić, że ma już siedemnaście goli strzelonych w tym sezonie.

Drużyna Caernarfon do tej rywalizacji przystąpi w dobrych nastrojach, ponieważ na przestrzeni ostatnich potyczek punktowała. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dzisiaj czeka ich bardzo trudny rywal.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak z drugiej strony patrząc na to, że zespołowo TNS bramki strzelały w ostatnich meczach ekip Connah, Barry, czy też Penybont to ta sztuka może udać się jeszcze gospodarzom, którzy pomimo iż może na własnym obiekcie w ostatnich tygodniach prezentowali się przeciętnie to jednak udawało im się regularnie trafiać do bramki rywala.

Reasumując, różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że jest bardzo wyraźna. I jeśli ekipa TNS nie zlekceważy rywala to pewnie wygra ten mecz. Jednak z drugiej strony spodziewam się również przynajmniej trzech bramek w tym meczu.

Spotkanie Caernarfon – TNS można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Caernarfon – TNSover 2.51.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button