Carballes Baena – Gaio: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 30 marca (środa)

Czas na spotkania drugiej rundy turnieju challengera w Marbella. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Roberto Carballes Baena z Federico Gaio. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ wynosi blisko sto miejsc. I niewątpliwie ma spore szanse na zanotowanie dobrego wyniku podczas tej imprezy. Bilans H2H zdecydowanie korzyść Baeny, która to wynosi 4-0.

Warto jest dodać, że Gaio prezentuje sie dosyć przeciętnie. Trudno spodziewać się tutaj porywającego meczu w jego wykonaniu. Bowiem regularnie przegrywał swoje mecze.

Grając nawet na etapie challengerów nie był wstanie wygrać nawet jednego meczu. Przełamał się dopiero właśnie tutaj w Marbella, gdzie rywal oddał mecz dopiero przez kontuzję.

Baena niewątpliwie liczy na powtórzenie wyniku z Gran Canarii, gdzie to doszedł do finału. W pierwszej rundzie tego turnieju nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Milojevica, gdzie wygrał 2-0.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Reasumując, faworyt tego spotkania jest tylko jeden i jeśli Baena nie zlekceważy rywala to nie powinnien mieć tutaj najmniejszych problemów z wygraną. Wszystkie atuty ma po swojej stronie i nie powinien mieć tutaj problemów z wygraną.

Spotkanie Carballes Baena – Gaio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Carballes Baena – GaioDW 2-01.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button