Carballes Baena – Goffin: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 marca (środa)

Już w najbliższa środę, tj. 23 marca czekają nas pierwsze spotkania podczas turnieju ATP w Miami. Ta impreza cieszy się sporą popularną i niewątpliwie każdy z zawodników chce tam pokazać się z jak najlepszej strony. A jedno z dzisiejszych spotkań będzie to mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki pojawią się Roberto Carballes Baena i David Goffin.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania jest ten drugi zawodnik i każdy wynik niż jego zwycięstwo będzie ogromną niespodzianką.

Owszem może w rankingu ATP różnica pomiędzy tymi zawodnika nie jest zbyt duża, ponieważ wynosi dziesięć punktów. Lecz trzeba powiedzieć, że Roberto nie jest to zawodnik, który gra na hardzo dobrze. Pokazują to zarówno w tym sezonie, ale i minionych.

Dużo lepiej to wygląda po stronie Goffna i na pewno będzie miał tutaj przewagę. Na hardzie lepiej gra mu się układa od rywala. Chociaż obecny sezon może nie jest najlepszy w jego wykonaniu. Nie mniej jednak stać go na dużo lepsze wyniki. Pokazać się z dobrej strony w minionym tygodniu, gdzie ograł chociażby Eubanksa i Kovacecica w Phoenix.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Stpczył zaciętą rywalizację w pierwszej rundzie Indian Wells z Thompsonem, ale ostatecznie przegrał trzecią partię po TB. Dzisiaj spokojnie rywal jest w jego zasięgu. I jeśli David zagra na sowim poziomie spokojnie stać jego na wygraną.

Spotkanie Carballes Baena – Goffin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Carballes Baena – Goffin21.36STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button