Celta Vigo – Atletico Madryt: Typ dnia – 7 lipca [wtorek]

Jedno z wtorkowych pojedynków w hiszpańskiej LaLiga będzie to rywalizacja pomiędzy Celtą Vigo z Atletico Madryt. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są podopieczni Simeone, a tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Celta Vigo – Atletico Madry: Typ i analiza

Celta Vigo – Atletico Madry: Typ i analiza

Obie ekipy zajmują miejsca po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Atletico walczy cały czas o utrzymanie swojej trzeciej pozycji i tym samym „brązowy” medal na zakończenie sezonu. Zadanie, jak najbardziej do wykonania, ale z drugiej strony mają tylko pięć punktów przewagi nad czwartym zespołem.

W gorszym położeniu znajduje się zespół Celty, który to obecnie zajmuje szesnaste miejsce w lidze mając trzydzieści pięć punktów. I widać, ze ta ekipa będzie walczyć w tym sezonie o utrzymanie się w lidze. Obecnie mają tylko sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Patrząc na ostatnie wyniki to również przemawiają one za zespołem Atletico. Ekipa prowadzona przez Simeone wgrała cztery z pięciu spotkań. Jedyne punkty stracili w rywalizacji z Barceloną, gdzie to pojedynek zakończył się remisem. Natomiast ostatnie mecze w wykonaniu Celty trzeba jasno podkreślić, że nie były zbyt udane. Porażką niezwykle wysoka, bo aż 5-1 z Mallorcą, czy remis w ostatnim pojedynku z Betisem tylko to pokazuje.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Teraz czeka ich rywal co najmniej o jedną klasę znacznie lepszy. Ekipa Atletico prezentuje przede wszystkim solidną jakość gry wręcz w każdym elemencie. Poprawili również swoją skuteczność, ponieważ w trzech ostatnich meczach strzelili siedem bramek. Patrząc na piłkarzy ofensywnych tego zespołu to na pewno wyglądają znacznie lepiej od rywali, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty mają Morata, Felix, Koke, czy też Correa, a każdy z nich jest wstanie sprawić spore problemy rywalom. Tym bardziej, że defensywa Celty do najsolidniejszych nie należy.

Gospodarze tego starcia na pewno będą miel spore problemy ze strzeleniem bramki. Po pierwsze ekipa Celty ma jedną z najsłabszych ligi ofensywnej w całej lidze. Podczas tego spotkania na pewno będą nastawieni przed wszystkim na defensywę. Poza tym obrona Atletico jest niezywkle solidna.

Reasumując, faworytami tego pojedynku niewątpliwie są goście. Śmiało można powiedzieć, że Atletico przewyższa swioch rywali i to bardzo wyraźnie. W dodatku po wznowieniu rozgrywek ekipa Simeone gra na takim poziomie, co każdy od nich oczekuje.

Spotkanie Celta Vigo – Atletico Madryt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Celta Vigo – Atletico MadrytDNB 21.43BetFan
Celta Vigo – Atletico Madryt22.10BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button