Championship: Derby – Wigan – 5 marca

Derby po serii spotkań bez zwycięstwa liczą na wygraną. We wtorkowy wieczór na własnym obiekcie podejmą zespół Wigan.

Derby – Wigan- Darmowy typ i analiza

Derby – Wigan- Darmowy typ i analiza

Gospodarze tego spotkania obecnie zajmują siódme miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu jeden punktów. Jeżeli myślą jeszcze, aby włączyć się w walkę o playffy o Premier League to czas najwyższy się przełamać i sięgnąć po wygraną. Ponieważ w czterech ostatnich spotkaniach nie zanotowali wygranej. Najpierw zremisowali z Ipswich, zaś w kolejnych pojedynkach przegrywali z Milwall, Nottingham oraz Aston Villa.

Chociaż trzeba podkreślić, że podopieczni Lamparda nic wybitnego na przestrzeni ostatnich spotkań nie pokazywali. Grali bez większego „polotu”. Oddawali pole rywalom, a sami byli skupieni na defensywie. Jeżeli zobaczymy na wyniki zespołu Derby przed własną publicznością to zanotowali osiem wygranych, pięciokrotnie remisowali oraz trzykrotnie ponosili porażkę. Jak zobaczymy na ostatnie wyniki przed własną publicznością to regularnie punktowali.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Jak zobaczymy na grę Derby przed własną publicznością to nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramek. W sześciu ostatnich spotkaniach na własnym obiekcie zaledwie raz udało im się zachować czyste konto. A mają na pewno kim straszyć rywali, ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać Wilson, Marrtiott, Mount czy Lawrence.

„Derby na papierze są lepszym zespołem. Jednak w ostatnich spotkaniach nie radzili sobie za dobrze, ale z drugiej strony Wigan prezentuj się podobnie” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Wigan natomiast znajduje się po drugiej stronie ligowej tabeli. Z dorobkiem trzydziestu sześciu punktów sklasyfikowana ta drużyna jest na dziewiętnastym miejscu. Celem tej ekipy niewątpliwie jest utrzymanie się w lidze. A nie będzie to takie łatwe zadanie, ponieważ przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie trzy punkty. Podobnie jak gospodarze, ekipa Wigan liczy na zwycięstwo. Ponieważ podopieczni Pulisa nie zanotowali żadnej wygranej od czterech spotkań.

Zespół Wigan na wyjazdach prezentuje się fatalnie. Ponieważ inaczej nie można nazwać jak ekipa wygrywa jedno spotkanie, trzykrotnie remisuje, a także dwadzieścia razy ponosili porażkę. Jest to najsłabszy wynik w całej lidze. Do tego bilans bramkowy jest bardzo niekorzystny.

Za gospodarzami również przemawiają spotkania bezpośrednie, gdzie to ekipa Derby regularnie punktowała z Wigan. Pierwsze spotkanie w tym sezonie wygrali podopieczni Lamparda 1-0.

Spotkanie Derby – Wigan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Derby – WiganHT/FT -11.34Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button