Championship: Typ dnia QPR vs WBA na wtorek (19 lutego)

W poniedziałek swoje zaległe spotkanie ligowe rozegrają drużyny QPR z WBA. Te spotkanie zaplanowano na obiekcie Loftus Road. Lepiej radzą sobie przejezdni i to właśnie oni powinni zdobyć przynajmniej jeden punkt w tym pojedynku.

QPR – WBA – wtorek (19 lutego)

QPR to obecnie osiemnasta ekipa angielskiej Championship. Widać, że ta drużyna w najlepszym przypadku będzie walczyła o pozycje na początku drugiej dziesiątki. Jednak o obecnej dyspozycji tej ekipy ciężko coś dobrego powiedzieć. Ponieważ piłkarze QPR przegrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Kolejno musieli uznać wyzszość: Sheffield, Preston, Wigan, Birmingham, oraz Bristol City. Warto jest podkreślić, że te cztery ostatnie ekipy są niżej sklasyfikowane w tabeli do WBA.

Freebet od fortuny

W ostatnim spotkaniu ligowym podopieczni McClarena mierzyli się na wyjeździe z Bristol, gdzie nie mieli zbyt dużo do powiedzenia i zasłużenie przegrali 2-1. Chociaż i tak wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku. Piłkarze QPR mieli poważne problemy z utrzymaniem się przy piłce. A przez całe spotkanie podopieczni McClarena oddali zaledwie trzy celne strzały.

Z pewnością gospodarze liczą na przełamanie. Jednak ciężko będzie to wykonać, ponieważ ostatnie mecze nie są najlepsze. Piłkarze QPR te spotkanie rozegrają na Loftus Road, gdzie to w tym sezonie zanotowali siedem zwycięstw, dwukrotnie remisowali oraz sześć razy do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu.

„Drużyna QPR prezentuje słabą dyspozycję na przestrzeni ostatnich tygodni. Trudno będzie na pewno wywalczyć punkty z WBA, która to drużyna sklasyfikowana jest w górnej części ligowej.” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

W znacznie lepszym położeniu znajduje się ekipa West Brom, która sklasyfikowana jest na czwartej pozycji z dorobkiem pięćdziesięciu siedmiu punktów. Celem tego zespołu na pewno jest powrót do elity. Jest to bardzo realne. Obecnie tracą cztery punkty do drugiej drużyny, a w razie wygranej wygranej, strata będzie wynosić już tylko jeden punkt.

Jak zobaczymy na obecną dyspozycję drużyny WBA jest znacznie lepsza niż u gospodarzy. W pięciu ostatnich meczach przegrali zaledwie raz, gdzie to musieli uznać wyższość Middlesbrough. Do tego zremisowali z Nottingam, a do tego dołożyli zwycięstwa nad Boltonem, Stoke oraz w weekend okazali się lepsi od Aston Villa, gdzie wygrali 2-0.

Podczas ostatnich spotkań podopieczni Moore nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. A mają kim straszyć swoich przeciwników. Od pierwszej minuty powinni zagrać Murphy, Rodriguez czy Rabson – Kanu.

Możliwości w ofensywie mają i to bardzo duże. Przede wszystkim goście liczą na dwójkę Rodriguez i Gayle, którzy strzelili odpowiednio siedemnaście i szesnaście bramek.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną WBA 7-1. O powtórzenie wyniku będzie trudno, ale trudno jest uwierzyć, żeby ekipa przejezdnych ten mecz przegrała.

Spotkanie QPR – WBA można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
QPR – WBADNB – 21.54Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button