Champioship: Birmingham – Bolton 12 lutego (wtorek)

Na wtorek zaplanowano pięć spotkań w angielskiej Championship. Jedno z nich będzie miało miejsce na St. Andrew’s Stadium, gdzie to o ligowe punkty zagrają drużyny Birmingham i Boltonu. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy cały czas walczą o przepustkę gry w Premier League.

Ekipa Birmingham do tego boju przystąpi z dorobkiem czterdziestu sześciu punktów. Jeżeli myślą, żeby wrócić na salony w angielskiej piłce nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w takim spotkaniu jak te. Bowiem strata do piątej drużyny obecnie wynosi pięć punktów.

Z pewnością podopieczni Monka będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie zanotowali sześć wygranych, siedem razy remisowali oraz dwukrotnie remisowali.

Widać, że piłkarze Birmingham otrząsnęli się po gorszym meczach, gdzie nie zanotowali żadnej wygranej. Bowiem w dwóch ostatnich meczach zdobywali komplet punktów i to z całkiem mocnymi zespołami jak Nottingham oraz QPR. Jednym z atutów tego zespołu jest ofensywa. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Kapitalne spotkanie w weekend rozegrał Adams, który strzelił dwie bramki. A przecież w składzie są jeszcze tacy piłkarzy jak Jutkiewcz, Garder czy Jota, którzy również posiadają spory potencjał.

„Birmingham jest znacznie mocniejszą ekipą od Boltonu. Myśląc o czołowych miejscach takie pojedynki na pewno muszą wygrywać” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Bolton natomiast znajduje się na drugim końcu ligowej tabeli. Obecnie zajmują dwudzieste trzecie miejsce mając dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie. Celem tego zespołu jest utrzymanie się w lidze. Strata do miejsc dających utrzymanie wynosi cztery punkty. Jednak warto jest podkreślić, że piłkarze Boltonu w pięciu ostatnich bojach zdobyli zaledwie jeden punkt.

Do tego na wyjazdach od początku sezonu gra im kompletnie się nie układa. Bowiem poza własnym obiektem zanotowali dwie wygrane, czterokrotnie remisowali oraz dziewięć razy musieli wracać bez chociażby jednego punktu.

Kolejny problem tego zespołu jest to ofensywa. Strzelili do tej pory dwadzieścia bramek, co jest zdecydowanie najsłabszym wynikiem w lidze. Podczas ostatnich pięciu pojedynków wyjazdowych strzelili zaledwie dwa gole.

Reasumując zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną. Jeżeli nie zlekceważą swoich rywali i zagrają na swoim poziomie powinni pewnie sięgnąć po trzy punkty.

Spotkanie Birmingham – Bolton można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Birmingham – Bolton 11.42Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button