Charleroi – Lech Poznań: Typ dnia – 1 października [czwartek]

W czwartkowy wieczór o awans do kolejnej rundy Ligi Europy powalczy drużyna Lecha Poznań. Podopieczni Żurawia na wyjeździe zagrają z Charleroi.

Typy bukmacherskie na mecz Charleroi – Lech Poznań

Typy bukmacherskie na mecz Charleroi – Lech Poznań

Bukmacherzy w roli nieznacznych faworytów stawiają tutaj gospodarzy. Jednak wcale się nie zdziwię, jakby to właśnie Lech awansował do kolejnej rundy.

Śmiało można powiedzieć, że gra Lecha może podobać się od dłuższego czasu. Jako całość stanowią solidny, mocny kolektyw. Każdy z piłkarzy dobrze wie co ma robić na boisku.Poza tym są niezywkle dobrze przygotowani do pojedynków pod względem taktycznych.

Belgowie owszem kapitalnie rozpoczęli ten sezon. Chociaż trzeba podkreślić, że kwestią czasu, jest kiedy ten zespół znacznie grać słabiej i stracić punktów.

W poprzedniej rundzie eliminacji można powiedzieć, że zdecydowanie lepsze wrażenie zaprezentowała ekipa Lecha Poznań. Kolejorz nie dał najmniejszych szans Apollowowi wygrywając, aż 5-0. Piłkarze z PKO Ekstraklasy pod każdym względem byli dużo lepsi od rywala

Nie da się ukryć, ze taka wygrana dała jeszcze większą pewność siebie dla Lecha. Tym bardziej, że ta ekipa i tak pracuje jak „maszynka”. Poza tym piłkarze Kolejorza mieli sporo czasu na odpoczynek i przygotowane się do tego meczu, ponieważ ich weekendowy mecz został przełożony.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Przed tygodniem natomiast drużyna z Belgii grała z Partiznanem. Pomimo, że podejmowali rywala na własnym obiekcie to trzeba podkreślić, że nic wybitego nie pokazali. Fakt, ze awans wywalczyli dopiero w dogrywce jest tego najlepszym dowodem, a przed cały mecz piłkarze Charleroi oddali zaledwie dwa celne strzały.

Reasumując, zapowiada się ciekawa rywalizacja, w której to emocji nie powinno brakować. Lech z pewnością będzie chciał grać swoją piłkę, czyli nastawieni będa na atak. A to trzeba powiedzieć, że im wychodzi. I śmiem twierdzić, że nie przegrają tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Charleroi – Lech Poznańx21.68STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button