Chelsea – Malmoe: Typy i analiza – 20 października (środa)

Jedno z środowych pojedynków w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów będzie to starcie pomiędzy Chelsea z Malmo. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Niewątpliwie zdecydowanym faworytem tej rywalizacji są The Blues. Ekipa Chelsea na samym wstępie trzeba powiedzieć, że znacząco przewyższają swoich rywali.

Warto jest zaznaczyć, że od momentu porażki z Manchesterem City drużyna The Blues nieco ma problemów w ofensywie, gdzie mają problemy ze zdobywanie bramek.

Jednak z drugiej strony trzeba powiedzieć, że nie jest to długofalowy problem. Bowiem ten zespół nie tylko posiada ogromny potencjał w ofensywie, ale i ku temu ma bardzo dobrych piłkarzy. Bowiem od pierwszej minuty powinni zagrać tacy piłkarze, jak Lukaku, Mount, czy też Werner.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Malmo niewątpliwie podczas tego starcie będzie nastawione od pierwszej minuty na defensywę. Trudno spodziewać się, aby mogliby w tym starciu zagrać „otwarcie”. Wcale się nie zdziwię, jakby przez większość tej rywalizacji bronili się większość piłkarzy.

Spotkania Chelsea – Malmoe można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chelsea – MalmoeDNB 21.72STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button