Codzienne bonusy od bukmachera BetCris. Co tydzień 140 PLN

Legalny bukmacher Betcris oferuje specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom, tj. „Kasa na okrągło”. W ramach tej oferty w każdy dzień można liczyć na freebety i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

Promocja „Kasa na okrągło” jest dostępna graczom codziennie przez siedem dni w tygodniu, aż do odwołania. A co warto jest dodać, że swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać.

Bowiem z promocji „Kasa na okrągło” może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane i aktywne konto u legalnego bukmachera www.Betcris.pl.

Kasa na okrągło w BetCris

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty jest zalogowanie się na swoje konto, a następnie zakręcić kołem fortuny. Po czym użytkownik otrzyma pytanie.

Nowy kod promocyjny w STS

Jeśli typer w czasie 15 sekund poprawnie odpowie na zadanie pytanie otrzyma w postaci nagrody: freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Łącznie na konto użytkownika trafić może na przestrzeni jednego tygodnia nawet 140 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betcris

Zakłady bukmacherskie Betcris na sam start oferuje graczom specjalny bonus powitalny, w którym to na start można otrzymać pierwszy bezpieczny kupon, aż do 200 PLN.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, a jak okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki. Jednak należy pamiętać, że Cashback należy aktywować, a dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny Betcris dostępny jest tylko dla nowych graczy bukmachera.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button