Copa America 2019. Darmowy pewniak Brazylia – Boliwia – 15 czerwca (sobota)

Drugie sobotnie spotkanie w Copa Americana 2019 zostanie zostanie rozigrane pomiędzy Wenezuelą, a Peru. Obie ekipy w poprzedniej dyspozycji doszły do ćwierćfinału i z pewnością liczą teraz przynajmniej na powtórzenie tego rezultatu, ale nie będzie to takie łatwe. Nieznacznym faworytem tog pojedynku jest Peru, ale można spodziewać, że obie te ekipy przede wszystkim zagrają defensywnie w tym pojedynku, aby nice zanotować porażki.


Copa America 2019: Darmowe pewniaki dnia

Copa America 2019: Darmowe pewniaki dnia

Warto jest podkreślić, że te reprezentacje występują w grupie A, gdzie to jeszcze znajdują się zespoły Brazylii i Boliwi. Awans do kolejnej rundy otrzymują dwie pierwsze reprezentacje. Jedno z tych miejsc na pewno jest zaprezentowane dla Brazylii, która jest zdecydowanie najmniejszą drużyną, wiec Wenezuela i Peru będą walczyć o drugą lokatę. To wszystko sprawia, że pierwszy mecz dla obu tych reprezentacji jest bardzo istotny.

Jak zobaczymy na kadrę obu tych ekip to niewiele lepiej to wygląda po stronie reprezentacji Peru. Liderem tego zespołu jest Guerreo, od którego na pewno będzie bardzo dużo zależało w tym spotkaniu. jednak nie można zapominać jeszcze o skrzydłowym Farfanie, czy też Youtunie. Jednak z drugiej strony Wenezuela ma w składzie Rondona, który ma za sobą kapitalny sezon w Premier League.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Mimo, że w obu tych zespołach są dwaj dobrze napastnicy Rondoni Guerreo to można się spodziewać, że to raczej będzie „wyrachowany” fubol, gdzie nikt nie będzie chciał przegrał tej potyczki” – pisze ekspert itypy.pl

Ciężko jest uwierzyć, żeby któraś z tych drużyn zaczęła atakować bramkę rywala, ponieważ jedna akcja może sprawić, że stracą bramkę, która może rozstrzygnąć o losach pojedynek. To wszystko sprawia, że spotkanie może toczyć się w środku pola. Tym bardziej, że linia defnesywa zarówno jednej jak i drugiej drużyny nie wygląda w żaden sposób porywająco!

Reasumując, obie te ekipy znają wagę tego spotkania, więc zapowiada się mecz walki. Również trudno uwierzyć, żeby doszło do pogromu z jednej jak bądź z drugiej strony, bowiem obie drużyny prezentują podobny poziom.

Spotkanie  Brazylia – Boliwia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – BoliwiaBrazylia -1.51.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button