Copa America 2019. Typ dnia Argentyna – Paragwaj – 20 czerwca (czwartek)

Jedyne czwartkowe spotkanie w Copa America będzie to konfrontacja pomiędzy Argentyną, a Paragwajem. Obie te drużyny czują spory niedosyt po pierwszym boju. Albicelesters chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy takie spotkanie jak te musi wygrać.

Copa America 2019: Darmowe pewniaki dni

Copa America 2019: Darmowe pewniaki dnia

Argetyna nie da się ukryć, że jest wymieniana jako jeden z faworytów do wygrania Copa America. Lecz te rozgrywki ten zespół rozpoczął bardzo słabo, bo od porażki z Kolumbią 2-0. Owszem wynik nie pokazuje do końca tego co działo się na boisku, gdzie zespół Argentyna przeważał, ale nie udało im się zdobyć chociażby jednego punktu.

Paragwaj natomiast w pierwszym spotkaniu mierzył się z Katarem. Mimo, że popularni Guarani prowadzili 2-0, ale w dwóch ostatnich kwadransach spotkana stracili dwie bramki i ostatecznie zremisowali 2-2.

„Nie da się ukryć, że jeżeli zespół Argentyny liczy na awans do kolejnej rundy te spotkanie musi wygrać” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Piłkarze Argentyny w pierwszym spotkaniu zagrali dosyć przeciętnie. Wielu ekspertów podkreśla, że Albicelesters nie znajdują się w dobrej dyspozycji. Przede wszystkim przez, niektóre ich akcje, które wyglądały bardzo słabo. Lecz trzeba podkreślić, że takiego zespołu jak Argentyna nie można nigdzie lekceważyć. Tym bardziej, że ma w składzie Messiego, który jest wstanie „z niczego” strzelić bramek. A przecież od pierwszej minuty powinni zagrać jeszcze Aguero czy Pereyra, których również stać jest na strzelenie bramki. Wszystko wskazuje również, że od pierwszej minuty ma szansę na grę de Paul, który dał bardzo dobrą zmianę w pierwszym pojedynku.

Reprezentacja Paragwaju myśląc nawet o jednym punkcie musi zagrać bardziej skoncentrowana na defensywie niż miało to miejsce z Katarem, gdzie to w drugiej odsłonie ta drużyna zagrała bardzo słabo. Popełniali proste błędy, które to rywale wykorzystali. A teraz czeka przecież ich zdecydowanie trudniejsze zadanie. W dodatku Argentyna ma znacznie lepszych piłkarzy w ofensywie.

Reasumując, może nie będzie to spotkanie na wysokim poziomie. Jednak Argentyna chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy taki pojedynek jak ten musi wygrać. Chociaż nie wykluczone, że o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka.

Spotkanie Argentyna – Paragwaj można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Argentyna – Paragwaj11.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button